ATSISKAITYMO BŪDAI

Apsipirkdami www.superzoo.lt galite atsiskaityti jums patogiu būdu:

Banko pavedimu

Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį (užsisakydami prekes, užsakymo numerį gausite el. paštu). Atkreipiame dėmesį, jog bankai pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą banko pavedimu.

Elektronine bankininkyste

Apsiperkant www.superzoo.lt už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis. Mokant už prekes šiuo būdu, elektroninės bankininkystės sistemoje sukuriamas mokėjimas pagal pirkėjo apmokamą užsakymą. Atkreipiame dėmesį, jog bankas pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą naudojant elektroninę bankininkystę.

Grynaisiais pinigais arba banko kortele (toliau - COD)

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o atsiimant prekes mūsų parduotuvėse arba kurjeriui pristačius. (Galime paprašyti išankstinio apmokėjimo už didelės vertės ir/arba stambiagabarites prekes). Jeigu pasirinkote mokėjimą grynaisiais pinigais užsakymo pristatymo metu atvykus kurjeriui prašome turėti mokėtiną sumą. Atsiimant prekes parduotuvėje galima atsiskaityti grynaisiais pinigais arba banko kortele.

Sąskaitos rekvizitai:
Gavėjas: MB CIUCIKAS
A/S: LT25 7044 0600 0788 7009
Bankas: AB SEB bankas, banko kodas 70440
Įmonės kodas: 303017972
Mokėjimo paskirtis: būtinai reikia nurodyti užsakymo numerį