Pristatymo kaina:
  • Visoje Lietuvoje užsakymai, kurių vertė 25 Eur ir daugiau, darbo dienomis pristatomi nemokamai! Užsakymams, kurių vertė mažesnė nei 25 EUR, taikomas tik 2.90 EUR pristatymo mokestis visoje šalyje (išimtis: siuntų pristatymas į Kuršių Neriją visais atvejais papildomai kainuoja 20 Eur)
Apmokėtus ir paruoštus užsakymus darbo dienomis 11-19 val. galima nemokamai atsiimti patiems Vilniuje: Šv. Stepono g. 35A arba Didlaukio g. 1.
Prekių pristatymo terminas:
  1. Visoje Lietuvoje prekės pristatomos kitą darbo dieną, jei užsakymai gauti ir apmokėti iki bet kokios darbo dienos 12:00 valandos,
  2. Prekės pristatomos per 2 darbo dienas jeigu prekes užsakote ir apmokate po 12:00 valandos.
  3. Užsakymai su apmokėjimu grynaisiais pristatymo metu (COD paslauga) pristatomi taip pat, kaip aprašyta pirmuose punktuose.
  4. Jeigu pasirinkote nemokamą prekių atsiėmimą, mes Jums pranešime el.paštu, kada Jūsų užsakymas bus paruoštas.
  5. Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra, mes su Jumis susisieksime ir informuosime apie planuojamą pristatymo laiką.
Prieš pristatydamas prekes, kurjeris su jumis susisieks telefonu arba informuos SMS žinute.
 
Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome Jūsų užtikrintį siuntos priėmimą iš kurjerio, atsižvelgiant į aprašytus prekių pristatymo terminus, bei papildomai informacijos laukelyje nurodyti tokius pristatymą galinčius palengvinti duomenis, kaip rakinamos laiptinės durų kodą, rakinamus vartus, būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan.
Esame dėkingi už supratingumą.
 
Svarbu! 
Pasirašydami prekės priėmimo-perdavimo dokumentą, Jūs patvirtinate, jog prekė yra tinkama, nėra transportavimo ar kitokių mechaninių pažeidimų. Todėl kiekvieną kartą gavę prekes, apžiūrėkite, ar pakuotė nepažeista, ar nesimato kitokių mechaninių ar Jums įtartinų pažeidimų. Jeigu tokių pažeidimų yra, surašykite juos kurjeriui pasirašomame dokumente bei informuokite mus vienu iš nurodytų kontaktų.